Türk Hindistan cevizi şekeri

Türk Hindistan cevizi şekeri – Endonezya’nın önde gelen organik hindistan cevizi şekeri ihracatçısı ve tedarikçisi olan CV. Bonafide Anugerah Sentosa (BASFOOD), işini Avrupa’ya genişletiyor. Türkiye, CV.Bonafide Anugerah Sentosa hindistancevizi ürünlerinin ihracat pazarını geliştirme hedeflerinden biridir. Granül Hindistan Cevizi Şekeri ve RBD Hindistan Cevizi Yağı, Hindistan cevizi ürünlerinin Türkiye’ye tanıtılmasında ana odak noktasıdır. Türkiye’deki Hindistan cevizi yağı ithalatçıları ve gıda üreticilerinin, BASFOOD’dan Hindistan cevizi yağı ve Hindistan cevizi şekeri numuneleri satın almak için uzun süre beklemelerine gerek kalmıyor. Çünkü BASFOOD, Türkiye’deki tipik bir Endonezya ithal gıda ürünleri mağazasıyla işbirliği yaptı.

 

ORGANİC BOTANİC Endonezya'da Türk hindistan cevizi şekeri

ORGANİC BOTANİC Endonezya’da Türk hindistan cevizi şekeri

RBD Hindistan Cevizi Yağı ve toz Hindistan cevizi şekeri ürünlerine ilgi duyanlar İstanbul’daki ORGANİC BOTANİC Endonezya Mağazasından satın alabilirler. Organik Botanik Mağazası (Türk Endonezya İhracat İthalat), KEMI Türkiye (Genç Endonezya İhracatçılar Topluluğu) tarafından 5 Şubat 2021’de kuruldu. Lokasyonu Pınar Mahellesi 19 Mayıs Bulvarı No.46A Esenyurt İstanbul Pınar Mahellesi, 34517 Esenyurt/İstanbul. Türk Endonezya İhracat İthalat, BASFOOD’dan RBD Hindistan Cevizi Yağı ve Hindistan cevizi şekerinin yanı sıra diğer tipik Endonezya ürünlerini de sağlıyor. Organik Botanik Endonezya mağazasında baharat, kahve, kırmızı zencefil, palmiye şekeri ve rendang gibi tipik Endonezya ürünleri de mevcuttur. Burada satılan ürünlerin neredeyse tamamı Endonezya Helal sertifikasına sahip olduğundan Türkiye’deki Müslümanların tüketimi güvenlidir.

Tipik Endonezya ürünlerinin satıldığı bu mağazanın, Türk vatandaşlarının Endonezya ürünlerinden faydalanmasını kolaylaştıracak bir araç olması bekleniyor. Bunun dışında dolaylı olarak Endonezyalı ihracatçılara yeni bir pazarlama alanı da sağlıyor. Bu CV için yeni bir aşamadır. Türkiye’ye hindistan cevizi şekeri ihraç eden Bonafide Anugerah Sentosa. CV.Bonafide Anugerah Sentosa, ORGANİC BOTANİC Endonezya mağazasıyla Türkiye’deki hindistan cevizi şekeri ithalatçılarına daha da yaklaşıyor. Çünkü Türk Hindistan cevizi şekerinin potansiyel alıcılarının artık Hindistan cevizi şekeri numunelerini doğrudan Endonezya’dan satın almaları gerekmiyor; bunları yalnızca İstanbul’dan satın almaları gerekiyor. CV.Bonafide Anugerah Sentosa, gelecekte ORGANİC BOTANİC İstanbul’a kurutulmuş Hindistan cevizi, sızma Hindistan cevizi yağı ve Hindistan cevizi unu gibi başka ürünler de ekleyecek.